"אף פעם אל תגביל את עצמך בגלל הדמיון המוגבל של אנשים אחרים"

תהליכי אימון

אימון אישי לחיים

אימון אישי לחיים
תהליכי אימון אישי

תהליך האימון האישי נכון לכל מי שרוצה למצוא את הייעוד שלו בחיים, להציב מטרות ולהגשימם, בתחום הקריירה, הלימודים, הזוגיות .לעשות שינויי בחיים ולהיות מאושר ומצליח יותר. המטרה היא לאפשר לאנשים להיפגש עם עצמם, רצונותיהם, בחירותיהם ואז לחשב מסלול מחדש .

התהליך מקנה כלים למציאת הייעוד בחיים שלך, המטרה שלך בעולם, להצלחה, לאושר, לחלומות שלך. בתהליך נעבוד על המטרות שלך, נבחן את המצב מצוי מול רצוי, איפה את/ה היום? איפה אתה רוצה להיות? נעבוד על הערכים DNA  שלך, נבנה חזון לטווח הקצר ולטווח הארוך, נכתוב תוכנית פעולה לביצוע המטרות. ונצא לדרך ביחד. נעבוד על כוחות מעכבים וכוחות מקדמים, פרדיגמות, פרשנויות, דפוסים והרגלים. נלמד ניהול עצמי, נזהה חסמים ונפרוץ דרכם לעבר המטרה.

  להרשמה מלאו פרטים ונחזור אליכם


  תהליכי ליווי למנהלים

  תהליכי ליווי למנהלים
  ליווי מנהלים

  אנו מכירים היטב את תפקיד המנכ"ל אשר על כתפיו מוטלת כל האחריות. המתחים הרבים שמתלווים לכך והצורך בשותף אמיתי, אובייקטיבי ומקצועי, אשר יהיה לצדו בזמן אמת, בכל התלבטות של המנהל ובכל אתגר שבו הוא נמצא, אנו שם עימו, מנתחים, מעבדים, מכוונים, מלווים וממליצים איך ממשיכים לנוע.

  תהליכי אימון למנהלים מורכבים ממודלים המותאמים באופן אישי לכל מנהל בהתאם לצרכיו הוא. בתהליך אנו מקנים כלים ותובנות פרקטיים, מזהים פרדיגמות, בונים תוכניות פעולה, עובדים על ניהול זמן, פרשנויות, דפוסים והרגלים, נזהה ביחד חסמים ונפרוץ דרכם לעבר המטרה.

  תהליכי ליווי למנהלים הם מרכיב חשוב וחיוני בכל חברה, יש משפט שאומר "המנהל הוא אחד האנשים הבודדים בצמרת" ולכן, מאמן מקצועי, אובייקטיבי, יסייע להצלחת המנהל ובכך למינוף החברה.

   להרשמה מלאו פרטים ונחזור אליכם


   אימון לילדים ונוער עם ADHD

   אימון לילדים ונוער עם ADHD
   תהליכי אימון לילדים ונוער עם ADHD

   בתהליך אנו נפגשים עם ההורים / המורים / הילד, יוצרים מטרות ומתאמים ציפיות, מעצימים את הילד ובונים לו הביטחון העצמי. בודקים את גלגל הכישרונות של הילד, נקודות חוזק, מוצאים את הערכים (DNA) של הילד, בונים תכנית פעולה, עובדים על פרשנויות ומטרות, משחקים בניהול זמן, התארגנות ומודל חשוב דחוף. מפתחים כישורי תקשורת, כישורים חברתיים, קריאת סימנים חברתיים ומנהיגות.

   האימון ניתן גם למבוגרים עם הפרעות קשב והיפראקטיביות.

   תהליך של 16 מפגשים, אורך מפגש 50 דק , אחת לשבוע

    להרשמה מלאו פרטים ונחזור אליכם


    אימון (מנטלי) לספורטאים

    אימון (מנטלי) לספורטאים
    תהליכי אימון מנטלי לספורטאים

    "נכשלתי שוב ושוב ושוב בחיי וזו בדיוק הסיבה להצלחתי" מייקל ג'ורדן

    אימון לספורטאים (קבוצתי או אישי) במטרה לחזק את הצד המנטלי, האישי, כדי להגיע לרמת הישגים גבוהה יותר ולהפוך לספורטאים טובים יותר .

    באימון נעבוד על העצמה אישית, הכרת העצמי טוב יותר, הכוח פנימי, התת מודע והמודע, מציאת ערכים, הכרת היכולות והכישרונות, התמודדות עם מצבי לחץ וחרדה, פרשנויות ופרדיגמות, התמודדות עם הפסדים וניצחונות, נעבוד על כוחות מעכבים / מקדמים. יחד נבנה תוכנית פעולה ונצא לדרך במטרה להיות כוכבים ולקחת אליפות.

     להרשמה מלאו פרטים ונחזור אליכם